Vítejte!

 

Pokud si alespoň na jednu z otázek odpovíte

 

ANO,

 

jste tu správně.

 

 

Pochybujete o sobě, nevěříte si a chybí vám

pochvala a uznání?

 

Myslíte si, že selháváte a potýkáte se s

nízkým sebevědomím?

 

Cítíte frustraci z neustálého

poměřování a srovnávání se s ostatními?

 

Toužíte po sebejistotě, ale doprovází vás

pocity nedostatečnosti?

 

Přejete si tyto pocity a přesvědčení už konečně změnit, jen

nevíte, jak na to?

 

Jak to dopadlo?

 

Pokud je Vaše odpověď na všechno

 

NE,

 

gratuluji Vám, ale tato stránka nebude pro Vás zřejmě přínosná.

 

Pokud je alespoň 1x Vaše odpověď

 

ANO,

 

stojí za to dočíst až do konce.

 


Dnes už vím, jak si s těmito životními situacemi poradit.

Vezmu Vás na prošlapanou cestu. Krok za krokem Vás povedu a ukážu Vám, jak lze veškeré pochybnosti o sobě s povděkem využít jako odrazový můstek a s úctou a laskavostí k sobě začít žít hodnotný a sebevědomý život.

A o tom tento eBook je. O cestě, důvěře, změnách, o nových způsobech a principech - sebeúctě, nových postojích a o konkrétních krocích, které mi změnily život.

Jirka Souček

Už znám způsoby, jak vědomě pracovat s pochybnostmi, když nastanou. Svého vnitřního "pochybovače” teď bezpečně poznám na dálku a přesně vím, jak se situací pracovat a jakou vhodnou techniku vytáhnout z rukávu, když to nejvíc potřebuji.

Vždycky to tak ale nebylo. Mnoho let jsem se chtěl především každému zalíbit, ukázat mu, že jsem dost dobrý, důležitý, a že stojím za pozornost. Se všemi jsem se srovnával, dělal ze sebe někoho, kým nejsem a měl jsem obrovský strach ze selhání. Dnes používám fungující postupy, z nichž ty nejúčinnější Vám představím a ukážu, jak je využít ve svůj prospěch.

Přes 15 let se pohybuji ve dvou, zdánlivě odlišných, světech, které velmi úspěšně a s velkou zálibou propojuji v jeden.

Můj první svět

mám doslova napěchovaný stovkami hodin meditací, regresních terapií, konstelačních a prožitkových technik a vědomé práce s osobním příběhem.

Můj druhý svět

je naopak protkán technikami mysli, logikou, prací se všemi osobnostními typy člověka, bohatými zkušenostmi s vystupováním na veřejnosti a profesionálním vyjednáváním v obchodní sféře, kde je kladen důraz hlavně na výsledek. 

Každý den se s lidmi z obou těchto světů setkávám a zjišťuji, co mají společného, co je v jejich NEJOSOBNĚJŠÍ rovině spojuje. S železnou pravidelností to jsou (kromě úspěchů samozřejmě :-)) pochybnosti o sobě, srovnávání se, pocit nedoceněnosti a obavy ze selhání. 

Vím už, jak Vám v tématu SEBEHODNOTA můžu být prospěšný.

"9 KROKŮ K NÁVRATU K VLASTNÍ SEBEHODNOTĚ"

 

Co se v eBooku dozvíte a naučíte?

 • Zjistíte
  CO a PROČ u Vás vyvolává pocity NEDOSTATEČNOSTI A NÍZKÉ SEBEHODNOTY a jak z toho udělat výhodu
 • Osvojíte si
  silné účinné techniky a vystoupíte z bludného kruhu nízkého sebevědomí
 • Naučíte se
  jak si dodat odvahu v nepříjemných situacích a jak s obavami vědomě pracovat ve své každodennosti
 • Poznáte
  způsob, jak se v zátěžových situacích stát vlastním pozorovatelem a jak výrazně posílit svou sebedůvěru
 • Zvědomíte si
  v čem vynikáte a naučíte se docenit a pochválit
 • Vybudujete si
  chrám vlastní jedinečnosti a díky tomu se už nebudete muset srovnávat s ostatními

 

CHCETE NAHLÉDNOUT POD POKLIČKU? :)

Představte si, že žijete život BEZ LIMITU

Už o sobě nemusíte pochybovat, máte zdravé sebevědomí a nesrovnáváte se s ostatními. Cítíte se dobře a spokojeně. Je to úlevné a osvobozující. A pokud se Váš vnitřní “šotek pochybovač” sem tam opět přihlásí o slovo - máte v rukou návod, jak se "nahodit” a znovu začít surfovat na vlně SEBEHODNOTY.

Už nemusíte jít cestou pokus - omyl a donekonečna hledat zázračné “pilulky” na štěstí. Ušetříte si tak mnoho drahocenného času a námahy.

Pokud je SEBEHODNOTA Vaším tématem, jste na správném místě.

Míra sebevědomí ovlivňuje to, jak se cítíme. Čím více si věříme, tím je nám lépe. Někdy stačí říct dost, dělat doporučené a ověřené kroky a stát se režisérem svého života. Jde to. Provedu Vás způsoby, díky kterým v sobě naleznete větší klid a jistotu.

Přirozeně voláme po pozornosti, chceme se cítit milovaní a oblíbení. Objevíte, jak si pomoci, když tomu tak není. Ušetříte spoustu času hledáním toho, co bylo odzkoušeno a prověřeno.

Každý žijeme jedinečný příběh, svou pravdu a jdeme vlastní cestou. Mám tu pro Vás inspiraci,  jak svou cestu nejen projít vědomě, ale také jak si ji užít, zpříjemnit, pobavit se a obohatit se o nové zážitky.

SEBE-HODNOTA a PENÍZE

Hodnota souvisí i s penězi, protože ty nám ji odjakživa vyjadřují. Z vlastní zkušenosti vím, že když je člověk sebevědomý, umí si říct i o víc peněz a nechat si za hodnotu, kterou svou prací přináší, náležitě zaplatit. A co Vy?

Jste se svým OHODNOCENÍM na 100% spokojeni?

Co o eBooku napsali první čtenáři:

Milý budoucí čtenáři, možná si říkáš, že na téma sebehodnoty už všechno znáš a nějak to s Tvou sebehodnotou pořád není úplně růžové. Taky jsem byla skeptická. A byla jsem víc než mile překvapena. Některé techniky, uvedené v eBooku, jsem už znala, ale rozdíl pro mě byl v tom, že jsem je rovnou dělala! Cítila jsem motivaci a CHUŤ DO TOHO JÍT! O vnitřním dítěti toho bylo řečeno už mraky, já sama jsem s ním pracovala už nesčetněkrát. Ale ještě nikdy jsem nezažila takový způsob, k jakému vede Jirka v eBooku. Výzvy s konkrétními tipy pro práci, otázky a pozorování vyplynou z textu, ani si nestihnete všimnout, a už si spontánně zapisujete a jste v procesu. Takže pokud Vaše sebehodnota na tom není úplně nejlépe, tak tento eBook je FAKT DOBRÁ CESTA k práci na tomto tématu.Knihu doporučuji všem, kteří si chtějí žít kvalitní vědomý život a hledají vlastní sebehodnotu.
Renáta Králováwww.renata-kralova.cz
Jen chvíle stačí a do hlav většiny lidí se nastěhují nemilosrdní rarášci pochybností. Jejich mise je velice úspěšná. Přimějí nás pochybovat o naší cestě a celkovém smyslu našeho počínání. Často se pak cítíme zrazení, bezmocní nebo nechtění. V jakémsi pudu sebezáchovy zatoužíme po nějaké pilulce, zkratce, magickému zaříkávadlu, jak se z této nemilé šlamastiky dostat. Jak se dostat ze tmy na světlo, zpátky k sobě - k člověku, který si bude vážit sebe sama. Přes to všechno tušíme, že tahle situace má řešení, ale ne vždy ho musíme znát. A právě Jirka Souček je přesně takovým průvodcem, který vás prostřednictvím svého E-Booku vyvede ze tmy na světlo, k naději a smysluplnosti. Navíc nebudete padat únavou a vyčerpáním, ale naopak se budete bezmezně bavit a zírat. Od prvních řádků až do té úplně poslední tečky za větou vás jeho kniha chytne a nepustí. Přestanete se trápit a život vás konečně začne pořádně bavit.
Martin Navrátilwww.martinnavratil.com
E-book 9 kroků k návratu k vlastní sebehodnotě je pro mě velmi inspirativní a hodnotná cvičebnice života. :-) Z celé řady technik a tipů se mnou rezonuje technika "co nejhoršího se může stát, když" a "napiš si vlastní dopis". Knihu doporučuji všem, kteří si chtějí žít kvalitní vědomý život a hledají vlastní sebehodnotu.
Petra Kubálkováwww.petrakubalkova.cz
Hezké, milé, vtipné, účinné. Našla jsem v e-booku opravdu snadné, efektivní techniky. Ale taky techniky a kroky náročné, u kterých se vyplatilo vytrvat. Každý si tu najde své a to, co mu nejvíce vyhovuje. Líbí se mi důraz na individualitu. V e-booku si každý najde své AHA momenty.
Karolína Grunclováwww.blahoziti.cz
EBook je výborný a psaný srdcem. Působivý je také Jirkův osobní příběh, ze kterého je patrné, že má leccos “odžito”. Obsahuje velmi cenné techniky, s některými jsem se setkala, některé jsem viděla poprvé. Výborná je např. technika č. 4 a 5. Věřím, že ten, kdo všechny, nebo alespoň některé techniky, bude praktikovat, dosáhne velmi pozitivních změn. Ale určitě to chce dlouhodobou praxi. Mně osobně jsou tyto praktické techniky bližší, než třeba věci více spirituální. Mají totiž logiku a jsou takové uchopitelné. A taky moc ráda pracuju s obyčejnou tužkou a papírem. Psaní rukou je totiž velká terapie. Takže eBook bych rozhodně doporučila všem, kdo chtějí pracovat na svém sebevědomí, vztahu k sobě, prostě se posouvat k lepšímu.
Eva Pecháčkováwww.optimalnihubnuti.cz

Jaká je CENA eBooku?

Cena eBooku je 1 190 Kč

Cena eBooku je 1 190 Kč

Zvu Vás na cestu, kde je připraven extrakt toho nejcennějšího, co jsem se za 15 let naučil a dodnes používám. 

Je 1 190 Kč adekvátní cena?

V eBooku najdete 9 klíčových KROKŮ a každý z nich obsahuje speciální techniky s konkrétní návody.

Cena 1 KROKU je tedy 132 Kč. 

Jedno vím jistě - sebehodnota, sebevědomí a sebedůvěra se nedá měřit v penězích. Pokud se však podaří posílit, je to doslova k nezaplacení.

POZOR!!!

 

POUZE DO 31. SRPNA 2021 EBOOK ZA NIŽŠÍ CENU

890 KČ!

 

OD 1.ZÁŘÍ 2021 BUDE MOŽNÉ EBOOK POŘÍDIT ZA

1 190 KČ!

 

POZOR!!!

 

UŽ JEN PÁR DNÍ ZA NIŽŠÍ CENU

890 KČ!

 

OD 1.9.2021 BUDE MOŽNÉ EBOOK POŘÍDIT ZA

1 190 KČ!

 

CENA EBOOKU V

PŘEDPRODEJI

POUZE

↓↓↓

250 KČ

KLIKNĚTE NA ČERVENÉ TLAČÍTKO NÍŽE A ZADEJTE:

↓↓↓ 

 

slevový kód:

PREDPRODEJ250

POZOR!!!

 

OD 25. BŘEZNA DO 2. DUBNA 2021

 

SPUŠTĚNA

 

NAROZENINOVÁ AKCE!!!

 

Slavím 41. narozeniny :)

SYMBOLICKÁ CENA EBOOKU JE PROTO NYNÍ POUHÝCH

41 KČ

KLIKNĚTE NA ČERVENÉ TLAČÍTKO NÍŽE A ZADEJTE:

↓↓↓ 

 

slevový kód:

NAROZENINY41

Co když i přesto všechno zjistím, že to není nic pro mě?

Co někomu může doslova změnit život, pro jiného může znamenat šlápnutí vedle. Respektuji to. Záleží mi na tom, aby eBook o SEBEHODNOTĚ byl pro Vás NAPROSTO HODNOTNÝ. Pokud by tomu tak nebylo a Vy se rozhodnete chtít své peníze zpátky, máte ode mě 14denní garanci jejich vrácení. Napište mi, a já Vám obratem peníze pošlu.

K eBooku Vám navíc přidám 3 HODNOTNÉ BONUSY ZDARMA :)

BONUS 1

Ke všem 9 KROKŮM jsem vytvořil 9 PRACOVNÍCH LISTŮ, díky kterým se udržíte v kontextu daného tématu, zapíšete si cenná uvědomění a z vědomé cesty ke své SEBEHODNOTĚ VY získáte maximum.

BONUS v hodnotě

250 Kč

BONUS 2

Tyto techniky navazují na 9 KROKŮ z eBooku a jsou příjemnou výzvou jít do akce. Seznámíte se s akční technikou “Výkmitu mysli”, vyzkoušíte si vizualizaci svého dne “D”, po hlavě skočíte do věcí, které odkládáte kvůli “pochroumanému” sebevědomí a na závěr se naučíte, jak v každodennosti využít techniku pozorovatele.

BONUS v hodnotě

279 Kč

BONUS 3

Může se stát, že nastanou okamžiky, kdy Vám bude “ouvej” nebo se dostanete do emočně náročné situace. Najednou si nebudete vědět rady a budete potřebovat rychlou pomoc. Tady se naučíte, jak si při emoční turbulenci pomoci aktivací fyzického těla, jak využít osobní mantry, jak frustraci a strach zastavit jediným slovem a JAK a PROČ se rozdat, když se cítíte fakt mizerně. 

BONUS v hodnotě

279 Kč

MALÁ UKÁZKA BONUSU 1

PRACOVNÍ LISTY

(velcí pomocníci, díky kterým vytěžíte maximum)

A to ještě není všechno - ke 3 BONUSŮM odě mě dostanete ještě hodnotný DÁREK!

"KOLÁČ VLASTNÍ SEBEHODNOTY"

... je bonusový, závěrečný pracovní list, rozdělený na 9 dílků. Každý dílek obsahuje 3 nejcennější uvědomění, která jsou výsledkem Vaší práce na jednotlivých 9 KROCÍCH. K dispozici je také místo pro Vaši fotku a osobní mantru.

Koláč je v PDF, který si vytisknete, vyplníte, a (ideálně) nosíte u sebe pro případ, že je potřeba si o sobě něco hodnotného a sebevědomého znovu připomenout :-).

Možná Vás teď napadají různé

 

MYŠLENKY a OTÁZKY:

Zaručí mi eBook, že získám větší sebevědomí, budu se cítit sebehodnotně a už se nikdy nebudu srovnávat s ostatními?

V eBooku najdete bohatou plejádu léty prověřených způsobů, technik, návodů a doporučení. Záruku 100% výsledku a Vaší spokojenosti Vám poskytnout nemůžu. Předávám Vám to nejlepší, co znám a co vychází z mých osobních zkušeností, ale hodně bude záležet na Vás - na záměru, na pečlivosti, pravidelnosti, otevřenosti, vytrvalosti a touze změnit, co už ve Vašem životě nemá své místo.

Bojím se, že to bude náročné, že to nakonec stejně nezvládnu a nic se u mě nezmění.

Ano, může to být náročné a dokonce je velmi pravděpodobné, že když se do toho vrhnete s vervou, vytáhnete ze skříně roky schovaného “kostlivce”. Nemusí to být lehké a celá práce na sobě může trvat i déle. Možná budete potřebovat pauzu a k tématům se vrátíte později. Jakmile ale jednou začnete a na jednotlivé kroky zaměříte pozornost, Vaše informační a emoční pole se změní. Je důležité nelpět na konkrétním výsledku, ale bedlivě pozorovat celý změnový proces. Obavy ze selhání jsou přirozené, proto se jim v eBooku také hodně věnuji.

Musím umět meditovat, mít zkušenosti s regresemi a konstelačními technikami?

Ne, není to nutné. Provedu Vás krok za krokem i bez Vašich předchozích zkušeností. U jednotlivých kroků budete potřebovat především čistý záměr, chuť začít a ideálně klidné místo. Je důležité mít čas jen pro sebe, mít možnost se posadit ke svíčce s rovnou páteří a k tomu si uvařit třeba dobrý čaj. To bude bohatě stačit.

Potřebuji rychlou pomoc a nemám čas se v sobě “babrat” zbytečně dlouho...

Je otázka, co má být rychlá pomoc a co znamená, když nemáte čas. U některých témat bude stačit silné uvědomění, které “naberete” hned po dokončení některého z kroků. U náročnějších témat Vás může čekat pravidelná “šichta”, na které budete pracovat i mnoho týdnů - oboje je v pořádku a je součástí Vašeho unikátního, osobního příběhu.

Trpím psychickým onemocněním, docházím k psychologovi / psychiatrovi a bojím se, že mi práce s eBookem ještě přitíží.

Toto je velmi citlivá oblast. EBook obsahuje vzdělávací materiál určen k soukromému využití. Je určen psychicky zdravým jedincům a nenahrazuje lékařskou, ani terapeutickou péči. Využití obsahu eBooku je v plné zodpovědnosti uživatele/čtenáře.

Mám za sebou XY terapií, osobních koučingů, skupinových setkání apod… Má pro mě cenu si kupovat ještě tento eBook?

Pokud nosné téma eBooku s Vámi “už” nijak nerezonuje a výsledkem dosavadních zkušeností s prací na sobě je naprostá spokojenost, zřejmě nebude koupě eBooku pro Vás tak zásadní. Může být třeba  “jen” příjemnou inspirací. Z mého pohledu, pokud se jedná o niternou práci na sobě, nemáme nikdy zcela “hotovo” :-)

Jsem introvert - extrovert - logik - intuit...

Tuto otázku dostávám často. Všichni se dílem vyznačujeme každou z těchto složek. Jen poměr mezi nimi se liší. Logik se bude řídit více fakty, intuit bude naslouchat více srdci. Introvert si bude v tichosti na jednotlivých tématech pracovat, extrovert naopak o svých uvědoměních dá vědět celému světu. Každý si v eBooku najde, co mu bude vyhovovat.

ČASOVĚ OMEZENO

Tento eBook je možné zakoupit

do 31. srpna 2021

za startovací cenu 890 Kč  

včetně všech tří BONUSŮ a praktického DÁRKU.

Od 1. září 2021

bude cena eBooku 1 190 Kč.

OBJEDNEJTE SI EBOOK PRÁVĚ TEĎ!

Před pár lety mi jedna velmi moudrá žena řekla:

Jirko, “ŽIVOT NEPLÝTVÁ ČASEM” a doplnila:

Co bylo včera, NENÍ - co bude zítra, NENÍ. Jediné co opravdu máš, je TEĎ.

Naší přirozeností je cítit se hezky, potřebně a milovaně. Pokud tomu u Vás tak není, může být tento eBook pro Vás důležitým průvodcem na cestě ke změně.

Jestli s Vámi slova SEBEHODNOTA, SEBEVĚDOMÍ A SEBEDŮVĚRA rezonují, je tento eBook pro Vás jako stvořený..

Kdy nastane Vaše TEĎ? :)

Jirko, smekám klobouk za to, co jsi všechno zvládnul a dokázal a děkuji Ti, že se o to všechno dělíš a pomáháš lidem. Tvůj eBook by si měl přečíst každý, kdo se čehokoliv bojí nebo má nějaké obavy a nevěří si. Já Tvůj eBook potřebuji jako sůl!!! Ještě jednou DĚKUJI!!
Zuzana Novákováwww.zuzkanovakova.cz
EBook mě úplně vtáhl do děje, že jsem nevnímala nic jiného než psaný text. Uvedené cvičení mě zavedly až do hlubin mé duše a odhalily nečekané odpovědi, které by mě ani nenapadly a které mě překvapily, nechaly udivenou, rozesmály mě i rozplakaly. Díky jednotlivým technikám jsem se dozvěděla o sobě věci, které člověk v sobě potlačuje a nedovolí jim vyplout na povrch. Opravdu skvělé a účinné techniky, doporučuji!
Simona Šumberováwww.simona-valentova.cz
Jirkův "Návod k dosažení vlastní sebehodnoty" stojí za každou penny! Pro ty, kteří nečekají zázrak ihned "po přečtení", ale vědí, že za vlastní spokojeností se skrývá práce na sobě, je toto ucelený a skvěle sestavený stroj na výrobu vlastní hodnoty. A nejen to, praktické tipy, techniky procvičování a odlehčený způsob Jirkova podání, Vás po této cestě doslova vystřelí :-). A Jirko, děkuji Ti, hlavně za bod Napište si dopis, famózní technika (za mne jde o nový styl techniky psaní).
Jana Kentošováwww.janakentosova.cz