Stáhněte si eBook ZDARMA!

"Jak ihned začít dělat věci, kterých se bojím, aneb krok za krokem k většímu sebevědomí"

V eBooku se dozvíte, jak se svým strachem pracovat vědomě, chytře a s nadhledem.

Obsahuje účinné techniky, díky kterým se budete moci se vztyčenou hlavou podívat svému strachu do očí, změnit k němu svůj dosavadní postoj, využít jej ve svůj prospěch a posílit své sebevědomí.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co o eBooku říkají jeho čtenáři?

Přínosy a uvědomění

Ebook Jirky Součka mě velmi zaujal svým praktickým pojetím, kdy čtenáře nabádá krok za krokem k uvědomění si svých strachů a životních postojů, ale i následné akci, která vede k životní změně. Líbí se mi řešení “změnou vlastního postoje a přijetím situace takové, jaká je”. Je skvělé, že Jirka ukazuje, že na vše se můžeme dívat více z nadhledu, a dokonce i strach pro nás nemusí být něčím strašlivým a odmítaným. Díky ebooku si člověk může uvědomit mnoho svých postojů, které již k ničemu neslouží, a odložit je prostě pryč ze svého života. Líbí se mi lehkost s jakou můžeme na své strachy pohlížet. Je to hezké a přínosné čtení. Vřele doporučuji!
Štěpánka Gruberováwww.centrumstesti.cz
Ebook "Jak ihned začít dělat věci, kterých se bojím aneb krok za krokem k většímu sebevědomí" je psán velmi srozumitelně, poutavě a jednoduše. Návody jsou praktické se dají použít v jakékoliv oblasti života. Jsou psané pro život a to se mi líbí. Závěrečné tipy jsou "pecky". Nejvíc, která se mnou rezonuje je "vědomé konání, čeho se bojím". Tento Ebook doporučuji všem, kteří jsou v životě zaseklí, mají strach udělat krok - kamkoliv, jsou v začarovaném kruhu. Ale i těm, kteří již umí čelit svým strachům a chtějí se posunout dál a rádi na sobě pracují.
Petra Kubálkováwww.petrakubalkova.cz