Reference

Na Jiřím je znát jeho profesní seniorita a obchodní zkušenosti. Uměl se nejen vcítit do našich klientských potřeb (což u firmy naší velikosti a komplexnosti není vždy úplně jednoduché), navrhnout optimální cestu, ale především naslouchal tomu, co nás v Cemex trápilo. To mne na Jiřím oslovilo nejvíce. Je to člověk vzbuzující přirozenou důvěru a spolupráce s ním byla vždy vysoce profesionální a na partnerské úrovni.
Lenka PávováJednatelka a personální ředitelka Cemex
S Jiřím jsem se setkala během doby, kdy zastupoval společnost PalmApp. Během našich setkání byl vždy profesionální a nesmírně trpělivý. Velmi si cením jeho ochoty naslouchat,  odpovídat na naše specifické otázky a aktivně hledat možnosti řešení. I když nakonec nedošlo k realizaci spolupráce, Jiřího osobnost u nás zanechala pozitivní dojem. Čím mě velmi překvapil, jak silný ale nenásilný tah na bránu má. Vnímám ho jako zkušeného a kompetentního obchodníka, který si dokáže získat důvěru svých klientů.
Ludmila PolmováHOFMANN WIZARD, HR business partner
Všechna jednání s Jiřím byla na velmi profesionální úrovni. Je to člověk, který ví, co dělá. Celá spolupráce byla vedena v přátelském duchu, zároveň však velmi odborně. Jiří nám odpověděl na všechny dotazy, které jsme k řešenému tématu měli. Sedli jsme si i po lidské stránce a nebyl tak pro nás problém se bavit o čemkoli. Jiřího velmi doporučujeme a těšíme se na další spolupráci.
Bc. Adrien JungaCountry Life
S Jirkou jsem se seznámila na akcích našich společných dodavatelů. Vždy na mě působil velmi příjemným a profesionálním dojmem. V rámci přednášek mluvil přímo k věci, což v dnešní době na rozdíl od zdlouhavých a teoretických prezentací oceňuji
Pavla DvořákováCEO Verdicto
S Jirkou jsem začala spolupracovat už v roce 2005, kdy jsem pracovala v leasingové společnosti na pozici Relationship Manager a měla jsem na starost klíčové obchodní partnery. Jirka byl v té době ve společnosti, která prodávala profi gastro zařízení. Začali jsme společně vymýšlet akce pro jeho klienty, jezdili spolu na jednání a byli úspěšní. Sledovat Jirku na schůzce byl takový malý komunikační koncert. Jeho velká přednost vždy byla empatie, naslouchání potřeb klienta a již zmíněná komunikace. Žádný tlak na realizaci obchodu, ale vstřícný a individuální postoj ke každému klientovi, který se pak rád vracel zpět. Já trochu doufám, že se na trhu opět setkáme, protože na naši společnou spolupráci moc ráda vzpomínám!
Monika FremuntováZakladatelka Fin4Business
Kdybych měl říct tři věci, které z Jirky dělají skvělého obchodníka, byly by to: Lidskost, drive a hlavně tendence dělat věci jinak. Vždy jsem obdivoval jeho schopnost improvizovat a přicházet s nápady, jak obyčejné věci dělat zajímavými a obzvlášť pro zákazníky přitažlivými. Jirku doporučuji každému, kdo chce získat zkušenosti od někoho, kdo se v byznyse už pár let pohybuje a má chuť svůj obchodní tým raketově posunout.
Petr PolášekObchdoní manažer a bývalý kolega
Rád bych vyjádřil velkou spokojenost s přístupem Jirky Součka během našeho obchodního jednání. Schopnost pana Součka naslouchat a pochopit naše potřeby byla opravdu povzbuzující. Ocenil jsem schopnost přizpůsobit se našemu tempu a stylu komunikace, což mi velmi usnadnilo průběh celého procesu. Vaše strukturovanost a schopnost vést konverzaci směrem k cíli byly perfektní. Váš přístup k problematice byl nejen profesionální, ale také velmi lidský. Cítil jsem se uvolněně a respektovaně, což je v dnešním obchodním prostředí vzácné. Moc děkuji za vaši ochotu a za váš úžasný přístup. Těším se na budoucí spolupráci a rád doporučím vaše služby dále.
Miroslav SvozílekManažer
S Jirkom sa poznáme niekoľko rokov a musím povedať, že vždy bol ochotný vypočuť ma a poradiť. Uvedomil som si, že to sú vlastnosti dobrého obchodníka - empatia, schopnosť počúvať a optimizmus. Teším sa, že vidím, ako sa rozvíja a že bude svoje znalosti odovzdávať ďalším ľuďom. Diskutovať s ním o mindfulness, sebauvedomení a sebadôvere je pre mňa veľmi cenné.
Matej SedlakHead of Sales, Cequence